درباره ما

شرکت تشریفاتی آبادیس پردیس مهر
خرسندیم که با سابقه ای کوتاه ولی مفید ، کوشیده ایم که همواره عزیزانی که مارا شایسته خدمت گزاریشان دانسته اند به فراز آرزوهایشان در عاشقانه ترین و رویایی ترین شبهای زندگیشان برسانیم و همواره می کوشیم که با استاندارد های بین المللی هم گام گردیم که به پاس اعتماد شما عزیزان رویاهایتان را به حقیقت برسانیم.
برای برگزاری یک مراسم خاطره انگیز و متفاوت همیشه نباید پول بیشتری هزینه کرد یک مشاور خوب با برنامه ریزی دقیق شما را به به فراز آرزوهایتان که در ذهن داشته اید می رساند.
وظیفه دیگر مشاور راهنمایی شما جهت برگزاری مراسماتتان متناسب با بودجه شماست که بهترین گزینه را با کمترین هزینه به شما پیشنهاد میدهد که در میهمانی هایتان بدون استرس مانند یک مهمان حضور داشته باشید.
مشاوره با تشریفات آبادیس پردیس مهر نه تنها باعث آسایش خیال عزیزان میگردد بلکه از میزان استرس های ناشی از مراسم تکرار نشدنی عزیزان نیز به حد قابل توجهی میکاهد زیرا پیشنهادات ویژه و کاربردی شرکت تشریفاتی آبادیس پردیس مهر در برگزاری تشریفات جشنها ومیهمانی ها و مراسمات ترحیم بابت معرفی بهترینهای صنوف خدمات مجالس تهران و حومه با قیمتی مناسب و با فیلمبرداری ، با همسو یی سلیقه شما عزیزان طبق متد جدید با بهره گیری از تجهیزات بروز که مراسم شما را به بهترین نحو ممکن به تصویر میکشد که تنها یادگاری و هدیه ما بعد از مراسم به جا می ماند.
ویکی از خدمات ویژه شرکت تشریفات ابادیس پردیس مهر ارائه خدمات مراسمات ترحیم به عزیزانی که در ایران زندگی نمی کنند ولی خویشاوندانشان در ایران زندگی می کنندوامکان آمدن به ایران را ندارید تا مراسمات ترحیم را برگذار کنند شرکت ابادیس پردیس مهر به جای آنها انجام وظیفه می کند صفر تا صد مراسمات را انجام می دهد وانجام کلیه مراحل انحصار وراثت را نیز انجام می دهد با کمک وکیلی حقوقی شرکت تشریفات ابادیس مهر
برای ارتباط با مشاورین و تعیین وقت مشاوره
تشریفاتی آبادیس پردیس مهر
با شماره های زیر تماس حاصل نمائید
آقای مهندس صفری :09120712258